Birpa Metal San. ve Dış Tic. A.Ş.

Birpa Metal San. ve Dış Tic. A.Ş.
Birpa Metal San. ve Dış Tic. A.Ş.

15 yıllık perakende ve toptan sektör tecrübesi ile Birpa Metal ve San. Dış Tic. A.Ş. 2015 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamız kendi marka ve model tasarım tescilli metal ve plastik ev gereçleri ürünlerini Başakşehir / İkitelli Organize Sanayi bölgesinde üretim ve İstoç Toptancılar sitesinde satış hizmetini vermektedir.

Birpa A.Ş. olarak “Birpa evimizin vazgeçilmezleri” markası altında yurt içinde ve yurt dışında müşterilerine yapmış olduğu again, iconhome ve nishome ürün konsept proje çalışmaları ile ayrıca müşterilerimizin kendi markalarında “Private Label” üretimleri yapmaktadır. 2017 yılından itibaren katılmış olduğumuz fuarlar ile ihracat çalışmalarını başlatıp 2019 yılı sonu itibari ile 55 ülkeye ulaşmanın sevincini yaşamaktadır.

Birpa A.Ş.  tüm dünya evlerinin mutfaklarında “Birpa evimizin vazgeçilmezleri” konsept ürünleri kullanılacak hedefleri ile, kendini ve ürünlerini devamlı olarak geliştirmeye devam etmektedir.

Hayal gücünüzü özgür bırakın. Tüm ürünlerimiz ile size istediğiniz setleri hazırlayabiliriz. Pişirme seti, kek pasta seti, servis seti ya da siz ne isterseniz. Siz sadece hayal edin ve ürünleri seçin…

 

Birpa A.Ş. ailesi